Juniorzy: Raba Niedary - LZS POLANKA Nieszkowice Wielkie...

• autor: dzagos14, 2015-09-19 14:17
Juniorzy: Raba Niedary - LZS POLANKA Nieszkowice Wielkie 2:5(0:3)

Pierwsza wygrana juniorów!

Juniorzy w swoim 3 meczu ligowym odnieśli pierwsze zwycięstwo jednocześnie zdobywając swoje pierwsze punkty!

Pierwsza połowa to całkowita dominacja naszych podopiecznych którzy swoją przewagę udokumentowali 3 bramkami. Najpierw około 15 minuty po podaniu Radka Brzegowego piękny strzał z pola karnego oddał Adrian Firlej. 2 bramka w 28 minucie to dzieło Michała Stożka,który wykorzystał zamieszanie w polu karnym. Wynik 1 połowy kilka minut przed jej końcem ustalił Marek Szafraniec który huknął z 25 metrów nie dając szans bramkarzowi.

Na początku 2 połowy zawodnicy Raby próbowali konstruować akcje,jednak nie wychodziło im to za dobrze.Za to bramkę na 4:0 dla nas zdobył Kamil Stachowicz,który po dośrodkowaniu Maćka Łagosa celnie uderzył z woleja. Obaj Ci zawodnicy chwilę wcześniej pojawili się na boisku. Od tego momentu, nasi juniorzy chyba uznali,że mecz jest już wygrany i w ciągu 10 minut stracili 2 bramki. Zaczęło się robić gorąco. Uspokoił to jednak obrońca Raby,który po dośrodkowaniu Kamila Stachowicza 15 minut przed końcem spotkania skierował piłkę do własnej bramki i ustalił wynik meczu.

Skład: J.Smoter-B.Broszkiewicz,R.Brzegowy,M.Szafraniec,M.Górski(S.Smoter 70') - W.Mączko(K.Talarczyk 25'- N.Stokłosa 75') ,B.Gajewski, D.Wilk(K.Stachowicz 55'), M.Stożek - A.Firlej, A.Zaczek(M.Łagos 55')

Gratulujemy zdobytych punktów i życzymy ich jak najwięcej!