LZS POLANKA Nieszkowice Wielkie 4:0 (1:0) Gryf Chronów

• autor: dzagos14, 2015-04-05 15:01

Powrót na fotel lidera...

Przede wszystkim pragniemy podziękować drużynie Korony za udostępnienie boiska :)

Początek meczu to przede wszystkim ataki naszej drużyny która chciała jak najszybciej trafić do siatki,jednak nie udało się nam zdobyć tego celu więc Gryf zaczął śmielej atakować, jeden z zawodników oddał groźny strzał z 25 metrów jednak nasz bramkarz spisał się bardzo dobrze pewnie broniąc ten strzał.

1 bramka dla nas padła około 30 minuty po podaniu naszego kapitana Grzegorza Kleszcza górą przez połowę boiska do Patryka Babicza,który przyjął piłkę i znalazł się sam na sam z bramkarzem,pewnie uderzył po długim rogu.

Początek drugiej połowy to walka nie tylko z rywalem ale również z mocno i gęsto padającym śniegiem. Kiedy śnieg ustał nasza gra od razu zaczęła się lepiej układać, kilka krótkich podanych szybko pozwoliły się przenosić w pole karne gości. W ciągu 10 minut 2 strzały z dystansu oddał Patryk i obydwie próby zakończyły się zdobytymi golami. Ostatnia bramka to również dzieło Patryka ,który dopadł do prostopadłego podania Maćka Broszkiewicza i umieścił piłkę w siatce, lecz zanim się w niej znalazła to odbiła się od słupka.

Gryf też miał swoją sytuację w 2 połowie jednak strzał zawodnika z Chronowa wylądował na słupku.

Był to 5 mecz w sezonie w którym nasz bramkarz Adrian Wilk nie wpuścił bramki, jest to bardzo dobry wynik , ale jest to również zasługa dobrze spisującej się obrony, która sobotnim meczu zanotowała 3/4 asysty.

Dzięki przegranej Promienia Mikluszowice z Błękitnymi Krzeczów 1:4 nasza drużyna kosztem Promienia awansowała na fotel lidera Bocheńskiej B-klasy!

Dla wyjaśnienia, nasza tabela i terminarz wiosenny nie uwzględniają meczów Raby II Niedary i w związku z tym drużynie która w danej kolejce powinna rozgrywać mecz z tym klubem nie są dopisywane automatycznie 3 punkty . Stąd różnice w tabeli na różnych stronach. Jednak pod koniec sezonu wszystko wyjdzie na to samo :)

Kolejny mecz rozegramy w niedzielę 12 kwietnia o godzinie 17 w Brzeźnicy z tamtejszą Koroną.

Być może godzina rozegrania spotkania zostanie zmieniona na 11. O tym poinformujemy w najbliższym czasie.

Zapraszamy wszystkich kibiców do oglądania oraz kibicowania naszej drużynie! .