Aktualności

Ostrowianka Ostrów - LZS POLANKA 1-7 (0-4)

• autor: dzagos14, 2014-09-17 20:53

Wbrew pozorom...

Wjeżdżając na parking koło boiska , zobaczyliśmy ogromną zmianę w wyglądzie murawy , na całej długości rosła trawa a boisko było wywalcowane i chyba to wpłynęło tak na nasz zespół który już po 15 minutach prowadził 2:0 . Pierwszą bramkę dla naszego zespołu w debiucie strzelił Jarek Żmudzki po podaniu z rzutu rożnego , piłka przeszła przez pole karne i wystarczyło tylko dołożyć nogę. Na 2:0 trafił  Kamil Stachowicz po podaniu ala Pogba Konrada Rajcy . Na 3:0 podwyższył Jarosław Żmudzki strzałem w długi róg po podaniu Grześka Kleszcza , a na 4:0 tuż przed przerwą Patryk Babicz po zagraniu Kamila przez całe pole karne(piłka minęła bramkarza) i Patrykowi wystarczyło dołożyć nogę.

Już 5 minut po przerwie powinno być 5:0 , gola strzelił Kola jednak sędzia odgwizdał spalonego i co się odwlecze to nie uciecze . Świetny rajd prawą stroną przeprowadził Marcin Kita i zobaczył wbiegającego w pole karne niepilnowanego Kamila Stachowicza , który zdążył przyjąć piłkę i przymierzyć koło słupka .

Po 10 minutach kontrowersyjny rzut karny odgwizdał sędzia a zawodnik z Ostrowa pewnie wykorzystał rzut karny . Warto jednak pochwalić naszego bramkarza który do tej pory spisywał się świetnie. Bramka na 6:1 to samobój gospodarzy . Obrońca chcąc wybić piłkę skierował ją do własnej siatki . Wynik 7:1 ustalił Jarosław Żmudzki pięknym płaskim strzałem po ziemi z około 20 metra . Kilka minut przed końcem bramkę zdobył wprowadzony pod koniec meczu Maciej Łagos , jednak sędzia odgwizdał minimalnego spalonego.

Było to bardzo dobre spotkanie naszej drużyny , zagraliśmy dość eksperymentalnie  w ustawieniu 3-5-2  , jednak to zdało egzamin

Zajmujemy teraz 3 miejsce w tabeli z dorobkiem 9 punktów po 4 meczach z bilansem bramkowych 18-6 (drużyny przed nami mają rozegrane 5 spotkań)