B-klasa » Tarnów I (Bochnia) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Klasa B 2008/2009, grupa: Tarnów I (Bochnia) | |||||||||||||||||||||
RAZEM | DOM | WYJAZD | MECZE BEZPOŚREDNIE | ||||||||||||||||||
Nazwa | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | |
1. | Żubr Gawłówek | 16 | 37 | 12 | 1 | 3 | 62-15 | 6 | 1 | 1 | 30-4 | 6 | 0 | 2 | 32-11 | ||||||
2. | Raba Niedary | 16 | 33 | 10 | 3 | 3 | 41-13 | 6 | 1 | 1 | 26-7 | 4 | 2 | 2 | 15-6 | ||||||
3. | Beskid Żegocina | 16 | 32 | 10 | 2 | 4 | 44-30 | 7 | 0 | 1 | 27-17 | 3 | 2 | 3 | 17-13 | ||||||
4. | Orzeł Cikowice | 16 | 31 | 9 | 4 | 3 | 38-20 | 6 | 1 | 1 | 22-6 | 3 | 3 | 2 | 16-14 | ||||||
5. | Górnik Siedlec | 16 | 20 | 6 | 2 | 8 | 40-39 | 3 | 2 | 3 | 20-15 | 3 | 0 | 5 | 20-24 | ||||||
6. | Strzelec Okulice | 16 | 19 | 6 | 1 | 9 | 35-50 | 4 | 1 | 3 | 18-27 | 2 | 0 | 6 | 17-23 | ||||||
7. | Polonia Wyżyce | 16 | 13 | 4 | 1 | 11 | 24-52 | 2 | 0 | 6 | 9-26 | 2 | 1 | 5 | 15-26 | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 6-3 |
8. | Gryf Chronów | 16 | 13 | 4 | 1 | 11 | 22-63 | 3 | 1 | 4 | 13-30 | 1 | 0 | 7 | 9-33 | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 3-6 |
9. | Polanka Nieszkowice | 16 | 9 | 2 | 3 | 11 | 23-47 | 1 | 2 | 5 | 11-21 | 1 | 1 | 6 | 12-26 |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | ||
1 | Żubr Gawłówek | |||||||||
2 | Raba Niedary | |||||||||
3 | Beskid Żegocina | |||||||||
4 | Orzeł Cikowice | |||||||||
5 | Górnik Siedlec | |||||||||
6 | Strzelec Okulice | |||||||||
7 | Polonia Wyżyce | |||||||||
8 | Gryf Chronów | |||||||||
9 | Polanka Nieszkowice |
Klasa B 2007/2008, grupa: Tarnów I (Bochnia) | |||||||||||||||||||||
RAZEM | DOM | WYJAZD | MECZE BEZPOŚREDNIE | ||||||||||||||||||
Nazwa | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | |
1. | Borkowianka Borek | 16 | 43 | 14 | 1 | 1 | 60-16 | 7 | 0 | 1 | 34-5 | 7 | 1 | 0 | 26-11 | ||||||
2. | LKS Trzciana 2000 | 16 | 30 | 9 | 3 | 4 | 46-26 | 5 | 1 | 2 | 28-11 | 4 | 2 | 2 | 18-15 | 2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 2-1 |
3. | Ostrowianka Ostrów Królewski | 16 | 30 | 9 | 3 | 4 | 39-26 | 5 | 1 | 2 | 21-10 | 4 | 2 | 2 | 18-16 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1-2 |
4. | Raba Niedary | 16 | 24 | 6 | 6 | 4 | 32-30 | 2 | 4 | 2 | 16-16 | 4 | 2 | 2 | 16-14 | ||||||
5. | Strzelec Okulice | 16 | 21 | 6 | 3 | 7 | 53-40 | 3 | 1 | 4 | 30-23 | 3 | 2 | 3 | 23-17 | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 6-3 |
6. | Polanka Nieszkowice | 16 | 21 | 6 | 3 | 7 | 32-34 | 5 | 0 | 3 | 22-16 | 1 | 3 | 4 | 10-18 | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 3-6 |
7. | Polonia Wyżyce | 16 | 19 | 5 | 4 | 7 | 27-33 | 3 | 3 | 2 | 19-13 | 2 | 1 | 5 | 8-20 | ||||||
8. | Beskid Żegocina | 16 | 15 | 4 | 3 | 9 | 38-40 | 2 | 3 | 3 | 19-15 | 2 | 0 | 6 | 19-25 | ||||||
9. | Gryf Chronów | 16 | 0 | 0 | 0 | 16 | 10-92 | 0 | 0 | 8 | 4-35 | 0 | 0 | 8 | 6-57 |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | ||
1 | Borkowianka Borek | |||||||||
2 | LKS Trzciana 2000 | |||||||||
3 | Ostrowianka Ostrów Królewski | |||||||||
4 | Raba Niedary | |||||||||
5 | Strzelec Okulice | |||||||||
6 | Polanka Nieszkowice | |||||||||
7 | Polonia Wyżyce | |||||||||
8 | Beskid Żegocina | |||||||||
9 | Gryf Chronów |
Klasa B 2006/2007, grupa: Tarnów I (Bochnia) | |||||||||||||||||||||
RAZEM | DOM | WYJAZD | MECZE BEZPOŚREDNIE | ||||||||||||||||||
Nazwa | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | |
1. | Promień Mikluszowice | 20 | 47 | 15 | 2 | 3 | 48-19 | 8 | 0 | 2 | 20-11 | 7 | 2 | 1 | 28-8 | ||||||
2. | Ceramika Muchówka | 20 | 45 | 14 | 3 | 3 | 54-21 | 5 | 3 | 2 | 24-12 | 9 | 0 | 1 | 30-9 | ||||||
3. | LKS Trzciana 2000 | 20 | 38 | 12 | 2 | 6 | 49-33 | 7 | 2 | 1 | 25-11 | 5 | 0 | 5 | 24-22 | ||||||
4. | Beskid Żegocina | 20 | 36 | 10 | 6 | 4 | 61-36 | 7 | 1 | 2 | 31-16 | 3 | 5 | 2 | 30-20 | ||||||
5. | Raba Niedary | 20 | 28 | 8 | 4 | 8 | 39-43 | 3 | 3 | 4 | 18-24 | 5 | 1 | 4 | 21-19 | ||||||
6. | Polonia Wyżyce | 20 | 24 | 7 | 3 | 10 | 35-45 | 2 | 1 | 7 | 14-30 | 5 | 2 | 3 | 21-15 | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 4-3 |
7. | Ostrowianka Ostrów Królewski | 20 | 24 | 6 | 6 | 8 | 33-39 | 4 | 2 | 4 | 18-19 | 2 | 4 | 4 | 15-20 | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 3-4 |
8. | Strzelec Okulice | 20 | 21 | 5 | 6 | 9 | 32-48 | 3 | 4 | 3 | 22-25 | 2 | 2 | 6 | 10-23 | ||||||
9. | Motor Bogucice | 20 | 20 | 5 | 5 | 10 | 35-50 | 3 | 3 | 4 | 20-26 | 2 | 2 | 6 | 15-24 | ||||||
10. | Polanka Nieszkowice | 20 | 18 | 4 | 6 | 10 | 37-49 | 3 | 2 | 5 | 21-20 | 1 | 4 | 5 | 16-29 | ||||||
11. | ZKS Zbydniów (k. Bochni) | 20 | 6 | 1 | 3 | 16 | 16-56 | 1 | 2 | 7 | 7-25 | 0 | 1 | 9 | 9-31 | ||||||
Borkowianka Borek wycofała się z rozgrywek przed sezonem. | |||||||||||||||||||||
ZKS Zbydniów wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej - jego nierozegrane mecze zostały zweryfikowane jako walkowery. |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | ||
1 | Promień Mikluszowice | |||||||||||
2 | Ceramika Muchówka | |||||||||||
3 | LKS Trzciana 2000 | |||||||||||
4 | Beskid Żegocina | |||||||||||
5 | Raba Niedary | |||||||||||
6 | Polonia Wyżyce | |||||||||||
7 | Ostrowianka Ostrów Królewski | |||||||||||
8 | Strzelec Okulice | |||||||||||
9 | Motor Bogucice | |||||||||||
10 | Polanka Nieszkowice | |||||||||||
11 | ZKS Zbydniów (k. Bochni) |
źródło: 90minut.pl
POLANKA Nieszkowice Wielkie | 2:2 | Wisła Grobla |
2018-06-10, 14:00:00 |
||
relacja » | ||
oceny zawodników » |
Ostatnia kolejka 21 | |||
| |||
| |||
| |||
|
Najbliższa kolejka 22 | ||||||||||||
|
dzisiaj: 97, wczoraj: 141
ogółem: 1 246 854
statystyki szczegółowe